8.7
Gebaseerd op 192 beoordelingen

Cambria Hotel White Plains - Downtown

Cambria Hotel White Plains - Downtown met 130 kamers, gelegen op 5 minuten loopafstand van Grace Episcopal Church, beschikt over hogesnelheidstoegang tot het internet in openbare gebieden evenals een privéparkeerplaats ter plekke. Het 5-sterrenhotel biedt toegang tot uitgaansgelegenheden, zoals City Center 15 op 800 meter hier vandaan en beschikt over 2 restaurants.

Dit hotel is genesteld op slechts 10 minuten lopen van Mercy College en op 3 km afstand van winkelgelegenheden zoals het Greenburgh Shopping Center. Manhattanville College ligt niet ver van Cambria Hotel White Plains - Downtown en het busstation Main St and S Lexington Ave bevindt zich ook op 700 meter hier vandaan. Gasten kunnen ook Turnure Park bezoeken, dat op 7 minuten loopafstand ligt. Tot de nabijgelegen culturele attracties behoort Hartsdale Pet Cemetery op 3,1 km afstand van deze accommodatie in White Plains. Cambria Hotel White Plains - Downtown is op korte rijafstand van 30 minuten van Stamford, CT station te vinden, terwijl Silver Lake Preserve op 25-minuten wandelafstand is gelegen.

De kamers in dit hotel in White Plains hebben gratis Wi-Fi en een flatscreen TV, samen met een minibar, koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Voor het comfort van de gasten zijn er airconditioning.

Bij Cambria Hotel White Plains - Downtown hoort restaurant Delias. Er is ook een lounge bar.

Boek Cambria Hotel White Plains - Downtown White Plains

General information

Contact information

250 Main Street, White Plains, Verenigde Staten;

Reserveringen voor Cambria Hotel White Plains - Downtown beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Cambria Hotel White Plains - Downtown is niet beschikbaar op onze site, als u Cambria Hotel White Plains - Downtown wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Cambria Hotel White Plains - Downtown Locatie

 250 Main Street, White Plains, Verenigde Staten

Cambria Hotel White Plains - Downtown Hotel Deals

Gastbeoordelingen

Gastbeoordelingen worden door onze klanten na hun verblijf in Cambria Hotel White Plains - Downtown samengesteld

Jan

2022-04-18

We hadden een zeer vreedzaam verblijf van 2 nachten. Bijna alles vonden we fijn: uitstekende locatie, aardig personeel. De kamers waren fris met zowel een bank, als ook 2 tv's.

Vreselijk uitzicht vanuit het raam.

5

Johannes

2021-06-18

Prachtige kamers, super comfortabele bedden, redelijk ontbijt. The Garden of Remembrance ligt op relatief dichtbij de plaats, dus het is wel te lopen...

8

8.7 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 192 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

24-uursreceptie

Versneld in- en uitchecken

Fitnesscentrum

Restaurant

Zakencentrum

Ledikanten/ Babybedden

Airconditioning

Huisdieren zijn niet toegestaan

Cambria Hotel White Plains - Downtown Voorzieningen

  • Algemeen

    Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Bagageopslag
  • Lift
  • Eten

    Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Sport en recreatie

    Zonneterras
  • Fitnesscentrum
  • Cambria Hotel White Plains - Downtown Gastenservice

    Wasserij
  • Stomerij
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
  • Kamervoorzieningen

    Airconditioning
  • Zithoek
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Ledikanten/ Babybedden

Aanbiedingen van Cambria Hotel White Plains - Downtown

Kamers